Velmi smutná zpráva přišla až z daleké Ameriky, kde náhle zemřel úspěšný sportovec, známý i v našich končinách. Před několika dny upadl do kómatu a nakonec svůj boj o život prohrál ve věku 46 let…

 

Řeč je o americkém kulturistovi, jehož jméno je známé každému fandovi tohoto sportu. Rich Piana se narodil v kalifonskom Los Angeles. Už v útlém věku si zamiloval posilovcie stroje a činky, a tak se rozhodl, že svůj život zasvětí tomuto sportu. Poprvé se na soutěžní stage postavil v 15-ti letech.

Kromě fanatismu k posilování z něj sršela i dobrá a pozitivní energie. Svým fanouškům se věnoval a přimlouval v různých videích na YouTube, kde nanejvýš mluvil otevřeně i o užívání steroidů. Mnoho lidí ho za to odcizovalo, ale Rich si šel stále vlastní cestou a držel se vlastních názorů. Během své kariéry získal několik ocenění, ba dokonce v roce 2009 získal třikrát 1.místo, což je opravdu úchvatné.

Screenshot_6

Bohužel, 11. srpna 2017 upadl do kómatu na následky předávkování se steroidy a před pár hodinami se médii rozšířila zpráva o jeho náhlém úmrtí. Rich Piana zemřel ve věku 46 let.