Známý umělec zemřel v úterý 1. listopadu. Množství Slovenská herců projevilo smutek i na sociálních sítích.

Významný kameraman Jaroslav Zeman zemřel, informuje na svém blogu bývalý ředitel STV Peter Malec. Zeman začal jako asistent kamery v České televizi, později studoval v Moskvě a v STV začal pracovat jako kameraman. Spolupracoval na vzniku několika filmů či zábavných programů, které režírovali taková velká jména jako Bednárik, Kákoš či Lasica.

Jako kameraman pracoval například na filmu Zuzana Hrášková. Mezi nejznámější televizní programy, na kterých spolupracoval patří pořad 5 proti 5, Pošta pro tebe či seriál Ordinace v růžové zahradě. Věnoval se i sportovním přenosem, velkým zábavným přenosem, hudebním festivalem a koncertem.

14915582_10210866904099797_151357186047411117_n-1

Při práci se s ním setkalo mnoho známých Slovenská herců či filmařů, jejichž ztráta zasáhla. “Nikdy bych si nepomyslel, že dnešní první listopadový den, takový klidný a slunný, se stane podvečer takovým smutným. Před pár hodinami náhle a nečekaně dotĺklo srdce mého kamaráda a dlouholetého spolupracovníka, mého kameramana, “říká smutně režisér Laco Halama. “Všichni, kteří jste ho znali – a na této síti je jich mnoho, ačkoli on sem nevkročil – vzpomeňte si na jeho energii, talent a humor,” dodal jeho kamarád, který se s ním znal téměř čtyřicet let.